Ana sayfa Haberler

SPC FLOORING nedir?

Sertifika
iyi kalite WPC Vinil Döşeme satış için
iyi kalite WPC Vinil Döşeme satış için
Müşteri yorumları
iyi hizmet

—— John

Kalitenin güzel.

—— Emily

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
SPC FLOORING nedir?
SPC FLOORING nedir?

SPC ZEMİN (Sert Çekirdek LVP), geleceğin önde gelen ürünleri olan sert çekirdek lüks vinil zemin döşemesinin (LVT yer döşemesi) iyileştirilmesi ve iyileştirilmesidir.SPC sert çekirdek döşeme, taşın mukavemetini ve ahşabın güzelliğini bir araya getirir. ev dekorasyonu.


SPC döşeme UV kaplama, Aşınma tabakası, SPC baskı katmanı, SPC çekirdek, Dengeli katman tarafından inşa edilmiştir. Tüm mevcut seçenek olarak EVA, IXPE köpük veya mantar kerestesi için. İyi boyut kararlılığı, yüksek soyulma mukavemeti, yürürken az gürültü, eğriltme, bozulma,% 100 su geçirmez, ısı ve ses yalıtımı, eko- Dostu sert zemin, zararlı emisyon yoktur.

SPC Döşeme, taş plastik kompozit zemin kaplamadır. Taşın dayanıklılığını ve ahşabın güzelliğini, yıpranmaya karşı koymak ve yıllardır lüks bir görünüm sağlamak için tasarlanmış beş katmanla birleştirir. SPC ayrıca ahşap plakalar, kabartmalı karolar ve mermer ve dokuma dokular da dahil olmak üzere doğal malzemelerin gerçekçi üç boyutlu çoğaltılmasını sağlayan, kurulumu, temizliği ve bakımı için bir esinti. Performanslar pazarlardaki tabanların çoğunu gölgede bırakıyor, zemin yüzey dekorasyonuna bir devrim olarak kabul ediliyor. Çünkü mutfak, yatak odası veya banyodan bağımsız olarak evinizin her köşesine mükemmel uyum sağlar.

Pub Zaman : 2018-10-17 14:57:17 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Qingdao Jyhoto Eco Technology Development Co., Ltd.

Tel: 86-532-8517-1537

Faks: 86-532-8517-1537

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)